Obserwatorzy

czwartek, 27 listopada 2014

Creative Blog TourTym razem chciałam serdecznie podziękować za wyróżnienie jakie otrzymałam od Eli z bloga Haft - mój krzyżykowy świat. Nigdy bym nie przypuszczała, że to co robię może być dla kogoś inspiracja, ponieważ, jest tyle pięknych i wspaniałych blogów, oraz osób je tworzących, że tym bardziej wyróżnienie jest dla mnie czymś niezwykłym i zarazem miłym dowodem na to, że jednak to co robię nie jest stratą czasu. Przy okazji chciałam Elę bardzo przeprosić za opóźnienie i wstrzymanie zabawy, wynikło to z przyczyn osobistych.

Na zdjęciu Ela (zdjęcie zapożyczyłam z jej profilu) :)

Więc przejdźmy do rzeczy. Zabawa polegała na tym, że podczas nominacji dostałam od Eli kilka pytań na które należałoby odpowiedzieć, więc:

1. Nad czym obecnie pracuję?
Niestety nad niczym konkretnym, a to w związku z przeprowadzką, która ma nastąpić lad dzień. Jednakże w miarę możliwości i kiedy uda mi się wygospodarować troszkę czasu staram się produkować tj. szydełkować ozdóbki świąteczne hehe. Ich nigdy dość, prawda?

2. Czym moja praca różni się od innych z tej branży?
Ponieważ jest moja. To co robię, robię bo lubię, bo sprawia mi to przyjemność i lubię obdarowywać moimi drobiazgami innych a kiedy moje prace się podobają, działa to bardzo motywująco i wtedy aż chce się tworzyć nowe rzeczy.

3. Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)
Traktuję to trochę jako pamiętnik moich poczynań robótkowych, może nie dosłownie bo nie piszę regularnie, ale coś w tym rodzaju. Chciałam mieć wszystko co tworzę w jednym miejscu, dodatkowo ciepłe słowa które piszecie bardzo dopingują do dalszej pracy, zresztą wydaje mi się że większość z nas lubi jak się nas chwali :)))

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia?
Oj to dość skomplikowane, zwłaszcza teraz kiedy jestem na walizkach, tworzę swoje rzeczy w różnych miejscach i o różnych porach, nie jestem osobą doskonale zorganizowaną, nie lubię być zamknięta w ramach czasowych, ani nie lubię robić czegoś na siłę, dlatego moje prace nie zawsze powstają w ekspresowym tempie jednak przeważnie jak coś już zaplanuję to staram się to ukończyć.

Kolejnym krokiem zabawy jest nominowanie olejnych osób.
Osobą którą zapraszam do zabawy jest Monika z bloga IGIEŁKA - MB a czym sobie zasłużyła?

Na zdjęciu Monika (zdjęcie otrzymałam od Moniki)

A chociażby tym że tworzy śliczne rzeczy, które mnie osobiście (i z tego co widzę nie tylko mnie) bardzo się podobają. Zawsze kiedy oglądam jej bloga i zobaczę na nim coś nowego co zrobiła Monika, mówię: muszę też spróbować bo to jest śliczne. Niestety z różnych powodów zawsze coś mnie od tego odwlecze, ale mam w zakładkach kilka rzeczy, które w przyszłości spróbuję zrobić właśnie na wzór prac Moniki i oczywiście za jej zgodą, więc wszystko jeszcze przede mną :))

Moniś przyjmij nominację i dziękuję że się zgodziłaś :)

Jeszcze raz pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko i czekam na kolejne Wasze fantastyczne prace :)

8 komentarzy:

 1. :) Super, że przyjęłaś zaproszenie i dodałaś wpis. Mam nadzieje, że mimo braku czasu dasz radę zaprezentować ozdoby świąteczne jakie teraz tworzysz. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja jeszcze raz dziękuję i przepraszam za spóźnienie, a ozdóbkami postaram się pochwalić jeszcze przed Świętami :)

   Usuń
 2. Beatko, gratulacje, dobrze że znalazłaś chwilę by coś napisać w tym czasie, gdy już "siedzisz na walizkach/kartonach/ gotowa do przeprowadzki na nowe mieszkanie. Święta na swoim będą ukoronowaniem tego wszystkiego trudu z jakim przyszło Ci się ostatnio zmagać.
  Powodzenia i nie zapominaj o nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie zapomnę, jesteście kochane i dla samych tak ciepłych słów jak Twoje warto prowadzić blog. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Beatko, gratuluję wyróżnienia i dziękuję za nominację.
  Postaram się jak najszybciej wywiązać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo:))