Obserwatorzy

piątek, 11 września 2015

Powrót????

Witam!
Nie  wiem czy jeszcze ktoś tutaj zagląda, ale mam cichą nadzieję, ze tak. Jeszcze nie wiem jak i kiedy, ale już wkrótce wrócę. Może nie koniecznie z wieloma nowymi rzeczami do pokazania, ale dość dużo przez ten czas w moim życiu się wydarzyło, przeważnie rzeczy dobrych, np. to że obroniłam moja pracę magisterską, otrzymałam za nią wyróżnienie, uzyskałam tytuł magistra (przez to też myślałam, ze jak skończę studia to będę miała o wiele więcej czasu na inne rzeczy, jednak niestety okazało się, że po prostu jestem leniem, nie chciało mi się zupełnie nic robić, chciałam odpocząć tak naprawdę ;) Jednak już po woli zaczynam tęsknic za moimi robótkami i zajęciami :) Jeśli chodzi o moje robótki to jest tego prawie nic :) za to będą nowe gazetki (tutaj zamierzam wysłać obiecane wzorki niektórym koleżankom mam nadzieję, że jeszcze je ode mnie przyjmą :)), książki, nowe milutkie hobby, wakacje ;), moje kochane dzieciaczki, a w szczególności muszę nadrobić moją nieobecność na waszych blogach :)
Pozdrawiam cieplutko wytrwałe czytelniczki i ślę tysiąc buziaków :)

8 komentarzy:

 1. Beatko, zniknęłaś na dość długo, ale my nie zapominamy o tych, których lubimy, oraz o świetnych pracach robótkowych.
  Witaj z powrotem i przegoń tego lenia, bo nie jest Ci do niczego potrzebny. Bądź wśród nas, tak jak my jesteśmy z Tobą.
  Pozdrawiam cieplutko.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :) Wiem że na ciepłe słowa z Twoich ust zawsze mogę liczyć i niezmiernie się cieszę, że jesteś :)))))

   Usuń
 2. Ostatnio o Tobie myślałam i najwyraźniej siągnęłam Cię myślą. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Ci obronienia magisterki :) Po tak ciężkiej pracy nie dziwię się, że zrobiłaś sobie długą przerwę. Pozdrawiam i jestem ciekawa tego nowego hobby :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i już nie długo coś o nim napiszę :)

   Usuń

Dziękuję za każde pozostawione tutaj słowo:))